Навчання за програмою AFF (Accelerated Freefall)

Навчання AFF

Accelerated Freefall (AFF) - прогресивний курс навчання вільному падінню. Сучасна методика, розроблена для проведення інтенсивного індивідуального навчання студентів, бажаючих займатися парашутним спортом.

Ця програма сама ефективна та безпечна на сьогоднішній день.

Усі стрибки виконуються з висоти 4000 м на спеціальній студентській системі, обладнаній парашутами типу «Крило» (як основної, так і запасної) та страхуючим прибором. Кожний підйом виконується за участю та контролем досвідчених інструкторів. Це дозволяє максимально ефективно виконатикожен прийом у вільному падінні, розкритті парашуту і приземленні.

Програму AFF розділена на теоретичну і практичну частини - тільки так ви отримаєте повну базу знань про парашутний спорт і зможете безпечно виконувати стрибки. 

У практичну частину входить комплекс з 8 рівнів або 7-12 стрибків, кожен з них ставить перед вами певне завдання, виконання якого переводить вас на новий рівень. Не переживайте, якщо вам не вдасться з першого разу виконати завдання - ви легко зможете її виконати ще раз. Тим більше, що інструктор буде знімати на відео ваші стрибки, що допоможе більш детально їх проаналізувати і виділити плюси і мінуси.

Після закінчення навчального курсу AFF – ви стаєте професійним парашутистом!

Хочете самостійно стрибати з парашутом зі спортивної висоти 4000 м? Для цього необхідно пройти курс навчання за програмою AFFРеєстрація/замовлення

Залишіть повідомлення

up